Celebrity, ktoré prišli na svet dvojmo

Pravdepodobne ste ani netušili, koľko slávnych hviezd pochádza z dvojčiat. Okrem notoricky známych Tweensiek alebo dvojčiat Olsenových sa vo svete šoubuznisu objavujú desiatky celebrít, ktoré doma „skrývajú“ menej slávneho súrodenca – dvojča. Svet o tom zvyčajne ani netuší. Takže, ktoré slávne celebrity prišli na svet dvojmo?

Iveta a Ivana Bartošové

Tragicky zosnulú Ivetu Bartošovú spájalo so sestrou okrem podobného mena mnoho. Okrem toho, že sa narodili ako dvojčatá a v mladosti si boli podobné ako vajce vajcu, obe prišli na svet s úžasným speváckym talentom. Kritici dokonca spočiatku uprednostňovali sestru Ivanu. Nakoniec sa však celebritné postavenie ušlo Ivete, čo sa definitívne podpísalo pod ich súrodenecké vzťahy. Ivana odišla žiť do Švajčiarska, kde sa i vydala. Podľa novinárov sa tam uplatnila na pozíciách čašníčky a opatrovateľky. So sestrou sa nezblížila ani v poslednom období jej života.

Scarlett a Hunter Johansson

Slávna herečka, speváčka a modelka Scarlett Johansson začala svoju hviezdnu kariéru už ako osemročná. Zatiaľ čo ona prijímala jedno angažmá za druhým, v jej tieni vyrastalo „zabudnuté“ dvojča. Scarlett má o pár sekúnd mladšieho brata, Huntera, s ktorým má vraj veľmi dôverný vzťah. Hunter sa v súčasnosti intenzívne angažuje v politických kampaniach i v charitatívnych projektoch.

Ashton a Michael Kutcher

Sympatický herec, ktorý sa u nás preslávil najmä úlohou v populárnom sitcome Dva a pol chlapa, tiež neprišiel na svet sám. Jeho brata Michaela postihla ešte v útlom veku detská mozgová obrna. Ashton vraj začal na svojej kariére pracovať ako veľmi mladý práve preto, aby finančne prispel na liečebné náklady svojho brata. Michael je momentálne šťastne ženatý.

Vin Diesel a Paul Sinclair

Snáď najrozdielnejšie dvojčatá, aké ste kedy videli, nemajú ani totožné mená. Vin Diesel je totiž umelecké meno Marka Sinclaira. Jeho menej slávny brat, Paul, si svoje pôvodné priezvisko nechal. Filmovému priemyslu sa však tiež úplne nevyhol. Zatiaľ čo jeho slávnejšie dvojča sa s radosťou prezentuje vo svetle kamier, Paul je filmový strihač. Svet obletela snáď len jediná jeho fotka, na ktorej sa s účesom alá Majster N na svojho brata ani zďaleka nepodobá.

Fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 3 Priemer: 2.7]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *