O jedle trochu z inej strany

Dochádzajú vám nápady na to, čo by ste mohli uvariť? Alebo ste jednoducho unavená z každodenného postávania pri sporáku? Nech je dôvod akýkoľvek, občas potrebuje dovolenku od varenia každý rodič. Vyskúšajte to pre zmenu trochu inak.

Cítite sa ako na kolotoči?

Súčasťou starostlivosti o deti je neustály kolobeh nikdy nekončiacich povinností. Aj keď svojich potomkov milujeme a staráme sa o nich s láskou, aj rodič potrebuje niekedy odpočívať. Oprať, uložiť či ožehliť bielizeň, povysávať, utrieť prach, umyť dlážku, navariť — to je len malá časť činností, ktoré je potrebné urobiť. A to sme ešte nespomenuli vozenie detí na krúžky, do školy, škôlky a na návštevy ku kamarátom. Ak patríte medzi akčnejšie typy, možno navštevujete aj pohybové hry pre matky s deťmi. Mnohé z mamičiek sa venujú pestovaniu vlastných byliniek, ktoré sú zaručené zdravé, bio a plné vitamínov.

S výpočtom všetkého, čo mamy musia zvládnuť, sme stále neskončili. Raz za rok predsa musíte zorganizovať pre každé dieťa narodeninovú oslavu. Väčšie deti si niekedy chcú pozvať kamarátov aj na celý víkend. A na Vianoce má každé z nich vysnívaný zoznam darčekov, ktoré si túžia nájsť pod stromčekom.

Je čas na oddych

Aj rodič je len človek. Má len dve ruky, dve nohy a jednu hlavu. Občas je preto dôležité z vášho každodenného kolotoča trochu vypnúť a dopriať si odpočinok. Od varenia vás môže odbremeniť donáška jedla v Bratislave. S drobnými domácimi prácami vám môžu pomôcť aj deti. A nič sa nestane, ak bude dlážka občas trochu špinavá. Ak je to možné, zverte deti aspoň raz za týždeň niekomu inému a urobte si čas len pre seba.

Keď si doprajete dostatok odpočinku, prospeje to nielen vášmu telu, ale odmení sa vám aj vaša psychika. Oddýchnutý rodič je spokojnejší, šťastnejší a vyrovnanejší.

Prečo využiť rozvoz jedla

Rozvoz jedla Dúbravka nie je len o šetrení času. Získate tak možnosť ochutnať špeciality, aké by vás doma možno ani nenapadlo pripraviť. Dostanete v nich zároveň inšpiráciu na ďalšie domáce kulinárske pokusy. A možno vďaka tomu nájdete recepty na nové obľúbené jedlá pre celú rodinu. Výhodou je tiež bohatý výber jedál, ktorý vyhovie každému maškrtníkovi. Nebudete tak musieť hľadať jedno jedlo, ktoré bude chutiť každému členovi rodiny. Jedlo Karlova Ves a rozvoz do ostatných častí mesta ponúka pokrmy z bravčového mäsa, hydiny aj rýb, polievky, šaláty, bezmäsité jedlá a nápoje. Kompletné menu si tak vyskladáte behom niekoľkých minút. V pracovné dni je možné objednať z troch rôznych menu. Objednanie je rýchle. Stačí, ak na stránku donášky jedla zavoláte. Objednávku je možné urobiť aj na celý týždeň dopredu prostredníctvom e-mailu. Budete si tak môcť urobiť od varenia dovolenku na niekoľko dní.

Fotografia: bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]
Komentáre
  1. 4 roky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *