Radosť pre vás i vaše dieťa

Myslite i na seba

Deti sú vaša budúcnosť, a preto je logické, že sa chcete o ne postarať najlepšie, ako viete, už od ich narodenia. Jednou z prvých vecí, ktoré budete kupovať pre svoje dieťatko, je kočík. Budete požadovať, aby sa v ňom cítilo pohodlne a bolo mu v ňom dobre. Aby sa mu v ňom dobre vozilo, spinkalo a aby sa tam cítilo bezpečne. Kočík však nie je lacná záležitosť, preto skúste pri jeho kúpe myslieť trochu i na seba a na blízku budúcnosť. Ak ste pred narodením dieťaťa radi športovali, je veľmi pravdepodobné, že vám šport bude chýbať a budete sa snažiť vrátiť sa k nemu čo najrýchlejšie. Preto je dobré pri kúpe kočíka uvažovať i týmto smerom a rovno si zaobstarať hlboký kočík v kombinácii so športovým.

Multifunkčné, bezpečné, inovatívne

Spoločnosť Britax vyrába kočíky s mimoriadnym dôrazom na bezpečnosť a jej kočíky sú konštruované  tak, aby spĺňali všetky bezpečnostné štandardy a v mnohom ich aj prekonali. Desaťročia inovácií sa premietli do produktov, ktoré umožňujú rodičom prežívať rodičovský život naplno a užívať si so svojimi deťmi všetky situácie, v ktorých sa môžu spoločne ocitnúť.

Nič vás nebude brzdiť, nič vás nebude obmedzovať. Nech sa ocitnete kdekoľvek, kočíky Britax prekonajú hravo všetky nástrahy.

Do rodiny jej produktov patria aj hlboké kočíky kombinované so športovými. Hlboká vanička poskytuje vašej najmenšej ratolesti pohodlie pri ležaní a spaní. Je krytá a zabezpečená proti dotieravým všetečným slnečným lúčom, ktoré môžu ublížiť jemnej detskej pokožke, ale taktiež i proti dažďu. Ku kostre kočíka sa pripevní pomocou jednoduchého systému. Vaničku priložíte, zacvaknete a idete. A ak už budete mať dosť obyčajnej pohodovej a pokojne prechádzky a vaša duša zapiští po dynamickejšom pohybe, hlbokú vaničku poľahky zložíte, nasadíte športovú nadstavbu a pustíte sa do rýchlej chôdze alebo rovno do behu.

Pre chlapca i pre dievčatko

Napriek prvotnému dôrazu kladenému na bezpečnosť sú kombinované Britax kočíky známe i svojím dizajnovým spracovaním a funkčnosťou. Bez ohľadu na to, či čakáte chlapčeka, alebo dievčatko, máte k dispozícii viacero farebných variantov. Ak neviete, aké pohlavie bude mať váš potomok a chcete kúpiť kočík v predstihu, zvolíte si neutrálnu farbu. Kočík je stálofarebný a ľahko sa ošetruje a čistí, preto aj po dlhšom používaní vyzerá ako nový.

Dokonalá manipulácia je zabezpečená možnosťou orientovať sedadlo v smere i v protismere jazdy a naklápať ho do niekoľkých polôh. Nastaviť kočík v protismere jazdy vám umožňujú modeli BRITAX GO, GO–NEXT a GO–BIG.  Hladký pohyb bez otrasov spôsobených nerovnosťami terénu zasa zabezpečí predné i zadné odpruženie kočíka. Nenáročné skladovanie a každodenné prenášanie umožňuje automatický skladací mechanizmus.

Ak použijete kombinované kočíky, spojíte príjemné s užitočným. Užijete si spoločné chvíle na čerstvom vzduchu, poprechádzate sa, zašportujete si. A ak ste doteraz považovali pravidelnú starostlivosť o svojho drobca za únavnú a stresujúcu, s kombinovaným kočíkom sa váš názor určite zmení a na spoločné vychádzky sa začnete vyslovene tešiť. Kdekoľvek a za akéhokoľvek počasia.

Fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 4]
Užitočné značky:, ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *