Rýchle riešenia pre poruchy elektroniky

V rodine s dvojčatami potrebujete mať pre každý prípad poruke rýchle a kvalitné riešenie na každý problém. Prinášame vám preto niekoľko tipov na to, kam sa obrátiť, ak sa vám pokazí televízor, mobil alebo počítač.

Pokazený televízor

Na televízore dochádza najčastejšie k poruchám obrazu. Pri LCD televízoroch je to v dôsledku opotrebovania diód obrazovky. Pri plazmových televízoroch sa zvyčajne jedná o poruchu elektronického čipu. Televízor sa tiež môže začať prehrievať alebo sa vôbec nedá zapnúť. Ak sa televízor začne správať inak ako zvyčajne, je treba čo najskôr kontaktovať servis televízorov. Napríklad elektroservis Bratislava, kde zistia, k akému poškodeniu došlo a opravia ho. Opravia vám tu pokazenú obrazovku, riadiacu dosku alebo iné poruchy, aby ste si mohli opäť nerušene vychutnať večerný relax pri filme.

Problémy s mobilom

Bežné poškodenia mobilných telefónov vám v kvalitnom servise mobilov opravia na počkanie. Pri závažnejších poruchách je to nanajvýš niekoľko dní. Oprava mobilov Bratislava vám vymení prasknuté sklo, LCD displej, kameru, reproduktor aj mikrofón. V niektorých prípadoch je možné opraviť aj „utopený“ mobil. A to vtedy, ak boli poškodené iba niektoré komponenty. Ak nastal skrat elektroniky, oprava už nebude možná.

Opravy počítačov

Notebook alebo stolný počítač nájdete už v takmer každej domácnosti. Bežnými poruchami notebookov sú problémy s napájacím konektorom, chybná RAM, nefungujúci ventilátor či poškodenie základnej dosky. Pomerne často dochádza tiež k poškodeniu DVD mechaniky alebo grafickej karty. Vo všetkých prípadoch budete musieť zaniesť počítač do opravy notebookov a PC. Môžete sa na nich obrátiť s preinštalovaním operačného systému a programov. Postarajú sa tiež o odstránenie vírusov, nepoužívaných programov a aplikácií alebo nepoužívaných hesiel. Servis PC Bratislava zrýchli výkon vášho počítača a opraví ho aj po poškodení tekutinou.

Fotografia: bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 5]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *