Oslava narodenín bez starostí? Aj to je možné

Narodeniny vašich detí sa nezaobídu bez poriadnej oslavy. Na jej zorganizovanie je potrebné vyčleniť dostatok času na prípravu. Oslava narodenín sa však dá pripraviť aj bez zbytočných starostí, ak využijete cateringové služby. Na čo všetko pri organizovaní myslieť?

Výber času a miesta

Prvým krokom v plánovaní oslavy by rozhodne mal byť výber dátumu a priestoru. Detskú oslavu môžete zorganizovať u seba doma, vonku na záhrade, v parku alebo si prenajať iné priestory. Predstavivosti sa medze nekladú. Čas konania naplánujte na takú dennú hodinu, kedy sú deti ešte plné energie. Ideálne je vhodné zvoliť jeden z víkendových dní alebo piatkové popoludnie.

Keď určíte konkrétny dátum, čas a miesto, nezabudnite rozoslať pozvánky. V dnešnej uponáhľanej dobe, kedy sú rodičia plne vyťažení, každý ocení, ak bude o termíne vedieť čo najviac dopredu.

Téma oslavy

Každá oslava sa nesie v duchu zvolenej témy a tá vaša by nemala byť výnimkou. Čo majú vaše deti najradšej? Sú rozprávky alebo ich viac zaujímajú rakety? Témy by sa mali v prípade dvojičiek vhodne dopĺňať, aby boli spokojné obe deti. Podľa toho je vhodné zvoliť aj doplnkovú výzdobu ako sú balóny, či servítky na stoloch.

Pohostenie pre deti aj dospelých

Jedlo je dôležitou súčasťou každej oslavy. Jeho vlastná príprava doma môže byť náročná a zaberie veľa času. S občerstvením vám však môže pomôcť catering. Bez zbytočných starostí vám pripraví jedlo podľa vašich predstáv. Pre catering nie je problém ani doprava na vami určené miesto, takže pokojne môžete zorganizovať oslavu v parku, kde budú mať deti dostatok miesta na šantenie.

Catering disponujú všetkým čo budete potrebovať, od stolov a stoličiek až po servítky a poháre. Starostiť sa nemusíte ani o prestieranie a podávanie jedla. Zvolené firma všetko zabezpečí za vás a vy si tak môžete užiť oslavu.

Torta na oslavu

Stredobodom pozornosti na oslave je narodeninová torta. Aby oslovila, mala by sa niesť v duchu zvolenej témy. Jej chuť prispôsobte podľa toho, čo vaše deti najviac zbožňujú. Pre perfektný výsledok nechajte prípravu na profesionála.

Prekvapenie?

Pridanie nečakaného prvku do programu oslavy zanechá v každom hosťovi výnimočný dojem. Ak ste pozvali aj rodičov detí, zaujímavým spestrením môže byť živé varenie, ktoré ponúkajú cateringové služby Bratislava. Profesionálny kuchár s bohatými skúsenosťami pripraví podávané jedlo priamo na mieste. Budú to palacinky, grilované mäsko alebo iná špecialitka? Rozhodnutie je na vás.

Pre deti môže byť prekvapením prítomnosť klauna, vodenie na koni alebo iná zaujímavá aktivita. Vybrať môžete aj zábavné hry.

Fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *